טוען אירועים

« כל האירועים

6 לאוקטובר עד ה-2 לנובמבר 2022

קורס להכשרת מורי יוגה (TTC)

מנחה: סוואמי ברהמננדה סוואמי הרידיאננדה סוואמי שמבהודבננדה ד"ר ורד אובל-נאמן (דורגה)

קורס חודש מרוכז של חיי אשרם מלאים. תכנית הלימודים הנרחבת כוללת תיאוריה ותרגול מעשי, ומכוונת להתפתחות שלמה של התלמיד: פיזית, מנטלית, רגשית ורוחנית. מוכנים לחוויה של פעם בחיים?

להרשמה
קורס מורים ראשי

עם מעל 50,000 בוגרים, הקורס להכשרת מורי יוגה מטעם ארגון שיבננדה (Sivananda Teacher's Training Course) הוא קורס ההכשרה ליוגה קלאסית הגדול ביותר בעולם.

מתכונת הקורס:
קורס מרוכז בן 4 שבועות, במהלכו התלמידים גרים באשרם ולומדים תחת הנחייתם של מורים מנוסים ומסורים לאורח חיים יוגי, ותוך חיבור לשושלת הוראה עתיקה, דרכה הידע מועבר ממורה לתלמיד במשך אלפי שנים.
תזונה יוגית, תרגול יומי של יוגה ומדיטציה ושהייה בטבע המרומם של הרי ירושלים, הרחק משאון העיר, יקדמו גם הם תנאים אידיאליים לחוויה ישירה של הלימוד.

תכנית הלימודים הנרחבת כוללת תיאוריה ותרגול מעשי, ומכוונת להתפתחות שלמה של התלמיד: פיזית, מנטלית, רגשית ורוחנית. לפירוט מלא של הסילבוס לחצו כאן.
במשך חודש שלם של חיי אשרם מלאים, התלמידים יחזקו את התרגול האישי שלהם ויפתחו כישורים ללמד יוגה ומדיטציה.

איזו הסמכה תינתן לי בסוף הקורס?
בוגרי הקורס יקבלו תעודת הוראה בינלאומית המוכרת ע"י התאחדות היוגה העולמית (worldwide Yoga Alliance) בעבור 200 שעות.
התעודה מאפשרת ללמד יוגה בכל העולם, כולל ישראל.

האם יש דרישות מקדימות?
אין. הקורס פתוח לכולם ומתאים גם למתחילים!
לא נדרש ידע קודם, רק רצון כנה ללמוד ולהתפתח.

שימו לב: מחירי הרשמה מוקדמת מוזלים לנרשמים עד ה-5/8/2022.
לפירוט מחירים מלא ותמונות לחצו כאן.

בוגרי הקורס משתפים
"קורס ה TTC נתן לי כ"כ הרבה יותר מרק הכשרה להוראת יוגה. קיבלתי ידע ברמה הכי גבוהה ושקט ומסגרת מושלמת להפנים את הידע הזה, ממורים מעוררי השראה. ידע פיזי, רגשי ורוחני אדיר שהיווה עבורי פתח ושבילים שאני עדיין ממשיכה לצעוד בהם. קיבלתי במתנה יוגה ומדיטציה, את היכולת להקשיב לגוף וללב, לשהות בתוך שקט ולהתבונן ביחסים שלי עם העולם ברמה הכי פשוטה וקרובה.
וכל זה במקום הכי תומך ויפיפה שאפשר לדמיין, קרוב לטבע ובחיק משפחה מדהימה וחמה שפשוט אימצה אותנו במהלך התקופה הזאת. אני ממליצה בחום לתת לעצמכם את המתנה הזאת" (אביב סלע) ׁ

"לי הקורס מורים מאוד עזר להשריש את היוגה עוד יותר  לתוך חיי, בזכות התרגול היום יומי בסביבה תומכת. היום אני מתרגל כל בוקר באופן קבוע, והתרגול עוזר לי לשמור על אנרגיות גבוהות וריכוז במהלך היום. אני גם מלמד כי חשוב לי לחלוק את הכלים שלמדתי עם הסביבה" 
(סאם גודריץ') ׁ

"אם באמת רוצים לחוות חוויה יוגית מעצימה, עוטפת, טרנספורמטיבית, אני ממליצה להגיע לקורס באשרם במטע. אחד המקומות היפים בארץ, טבע בכל פינה, צוות עם לב הכי גדול שהכרתי, תכנים מקצועיים משני תפיסה, אוכל טרי,מזין וטעים. חושבים על הכל. על כל פרט הכי קטן כגדול. הקורס הזה לא רק הופך אותך למורה ליוגה, אלא הופך אותך לבן אדם טוב יותר"
(פאני לייבמן) ׁ

"הקורס הועבר באופן חוייתי  מעשיר, מעמיק- כדי להכשיר אותנו להוראת יוגה בצורה הטובה ביותר.
הייתה אווירה חמימה בין האנשים מהמורים הבכירים ועד המתנדבים במטבח.
ממליץ מאוד ללא קשר לגיל" (מריו אדלשטיין) ׁ

סדר יום

5:30 השכמה
6:00 סטסנג בוקר (מדיטציה, שירה מקודשת ולימוד)
8:00 שיעור יוגה (תרגול אסנות ופרניאמה)
10:00 ארוחת בוהריים
11:00 קרמה יוגה (תרגול של שירות בלתי אנוכי)
12:00 הרצאה: בהגווד גיטה או קירטן
14:00 הרצאה ראשית: פילוסופיה של היוגה או אנטומיה
16:00 שיעור יוגה (איך ללמד אסנות ופרניאמה)
18:00 ארוחת ערב
20:00 סטסנג ערב (מדיטציה, שירה מקודשת ולימוד)
22:00 כיבוי אורות

*ייתכנו מידי פעם שינויים חריגים

להרשמה

פרטים

התחלה:
יום חמישי, אוקטובר 6 - 8:00
סיום:
יום רביעי, נובמבר 2 - 18:00

סוואמי ברהמננדה

מנהל האשרם של ארגון שיבננדה באי גן-עדן בבהאמס, ואיש-צוות בכיר בארגון שיבננדה הבינלאומי. הוא מתרגל ומורה ותיק, המלמד את פילוסופיית היוגה, הוודנטה והמדיטציה בקורסי מורים וקורסי מורים מתקדמים. הרצאותיו נטועות עמוק במסורת היוגית ובתרגול ארוך-שנים. סוואמי ברהמננדה מעביר את הידע העמוק של היוגה בצורה בהירה וחיה, תוך מתן מלוא תשומת הלב לתלמידים. הוא מורה אהוב, מעורר השראה ומלא בידע.

סוואמי הרידיאננדה

תלמידה ישירה של סוומי וישנו-דבננדה ומורה בכירה וותיקה בארגון. במשך יותר מ 30 שנה היא מלמדת בקורסי המורים ליוגה, ומנחה סדנאות שונות. היא מלווה ותומכת באנשים במהלך החוויה הטרנספורמטיבית הזאת ומעניקה בחן, באהבה וברגישות כלים מעשיים ועוצמתיים לחיים.

סוואמי שמבהודבננדה

מנהל את מרכז שיבננדה ליוגה בתל אביב. מורה מעורר השראה בגישתו המעשית, המתרגל ומלמד יוגה ומדיטציה למעלה מ-25 שנה. מורה בכיר בקורסי הכשרה למורי יוגה ובקורסים המתקדמים למורי יוגה בארץ ובעולם.

ד"ר ורד אובל-נאמן (דורגה)

מומחית ברפואת המשפחה, מתמחה בהומיאופטיה קלאסית. מתרגלת יוגה מזה 30 שנים, מורה בשיטת שיבננדה מזה 25 שנים. מלמדת אנטומיה ופיזיולוגיה בקורסי מורים של שיבננדה בארץ ובעולם.

שתפו את האירוע:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp